«Gaišs darbs». Pareizais apgaismojums birojā

Komfortablie darba apstākļi ir galvenais faktors veiksmīgā un produktīvā darbā. Biroja tehnikas, izejmateriālu un ērta krēsla esamība, protams, ir svarīga. Bet ne mazāk svarīgs ir arī fiziskais komforts. Piemēram, ja biroja apgaismojums ir blāvs vai pārāk spilgts, nepārtraukti mirgo vai izslēdzās, darbiniekiem diez vai izdosies izvairīties no redzes problēmām. Ar ko draud nepareizi uzstādītā sistēma vai neveiksmīgi piemeklētās lampas? Tas ir:

  • zema darba efektivitāte;
  • galvassāpes un slikta pašsajūta darbiniekiem;
  • problēmas ar elektroinstalāciju un nepārtraukti izdegošām spuldzēm;
  • darbinieku diskomforts un apātija.

Lai tā nenotiktu, lai darba apstākļi būtu droši un komfortabli, būtu nepieciešams uzticēt biroja telpu apgaismojuma ierīkošanu profesionāļiem. Tikai viņi varēs pareizi izvērtēt un piemeklēt nepieciešamos gaismas risinājumus.

Pēdējos gados prasības pret mākslīgo gaismu piecieta ievērojamas izmaiņas. Mūsdienās aktuālās profesijas diktē arī jaunās prasības darba videi. Iedomājieties inženieri, kurš rasē sarežģīto projektu, nepārtraukti sasprindzinot acis no nepietiekama apgaismojuma. Vai labi viņš spēs izpildīt savu darbu? Vai fotogrāfa studija. Kur vairākas reizes dienā tiek mainīta apgaismojuma intensitāte un spilgtums. Vai daudz tur taps labas fotogrāfijas, ka darba procesu pavadīs slikts gaismas risinājums? Tādēļ jau nepietiek ar vienu spuldzīti visai darba telpai. Darba uzdevumi prasa individuālo pieeju un mūsdienīgus risinājumus. Un tādus var piedāvāt kompānija Spectrum. Komforta apgaismojums, gaismas diožu gaismekļi, energoekonomiskās LED lampas, atbilstoši mūsdienu tehnikas sasniegumiem aprīkotās sistēmas – visu to mūsu speciālisti izstādīs jūsu birojā kvalitatīvi un ātri, ievērojot drošības tehnikas noteikumus.

Kas ir mūsu priekšrocības?

Kompānija Spectrum ir līderis apgaismojuma projektēšanas tirgū. Darba mēs pamatojamies uz trim faktoriem: efektivitāti, tehnoloģiskumu un kvalitāti. Tieši tādēļ mūs izvēlās valsts pieredzes bagātākie darba devēji, uzticot mums gaismas sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu. Kādēļ mēs? Tādēļ, ka:

  • pie mums strādā augstas klases speciālisti;
  • visi instrumenti ir sertificēti un droši;
  • mēs izstrādājam unikālu un komfortablu biroja apgaismojumu, ievērojot katru klientu vēlmi, sākot no vispārējā apgaismojuma un beidzot ar individuālo papildizgaismošanu;
  • projekts tiek izpildīts līdz pilnīgai lietošanas gatavībai. Mēs garantējam kvalitāti un uzņemamies atbildību par savu darbu.

Jums apnika strādāt pie mirgojošās gaismas? Vēlaties aprīkot biroju ar mūsdienu apgaismojuma sistēmām? Aizpildiet saziņas formu tīmekļa vietnē https://spectrum.lv/lv/kontakti.html, un mūsu menedžeri sazināsies ar jums tuvākajā laikā. Spectrum padara gaismu komfortablu!