Apgaismojuma vadības sistēmas

Mūsdienu apgaismojuma vadības sistēma – tas ir intelektuāls komplekss, kas rada komfortu, ērtības, ekonomiju jūsu mājai un birojam.
  • Komforts

    Apgaismojuma vadības sistēmām var būt daudz iestatījumu un tās var tikt vadītas ar pulti vai smartfonu

  • Ekonomija

    Mākslīgā gaisma tiek izmantota ar vajadzīgo intensitāti tikai tur, kur un kad tā patiešām ir nepieciešama

  • Intelekts

    Sistēma patstāvīgi noteiks apgaismojuma nepieciešamību konkrētās zonās, pateicoties gaismas un kustību sensoriem

Apgaismojuma vadības intelektuālās sistēmas ir viens no galvenajiem “gudrās mājas” elementiem, kas sniedz milzīgas apgaismojuma intelektuālās vadības iespējas gan dzīvojamajā sektorā, gan komerciālajā. Jaunās sistēmas nodrošina apgaismojuma vadības iespējas biroju, rūpnīcu telpās un cehos ar mobilo pielikumu palīdzību, kam piemīt vadības vienkāršība.

Mūsdienu vadības sistēmas ļauj būtiski pazemināt apgaismes iekārtu energopatēriņu, bet komponentu asortimenta patstāvīgā attīstība, gan vadības iekārtu, gan arī vadāmo avotu, paplašina to pielietojuma jomu.

Apgaismojuma vadības automatizētās sistēmas projektēšanai, instalācijai un regulēšanai ir nepieciešama augstas kvalifikācijas speciālistu līdzdalība. Jo katrs projekts ir individuāls un tipveida risinājumi nepastāv.

Kompānijas Spectrum speciālisti piedāvās kompleksu un efektīvu apgaismojuma vadības sistēmas risinājumu jebkuram objektam, izmantojot vismūsdienīgākos, drošākos un vienkāršākos komponentus.

Mēs zinām, kā radīt komfortu!

Uzrakstīt mums

Atstājiet savu kontaktinformāciju un mēs ar jums sazināsimies

Lūdzu, apstipriniet, ka neesat robots