Arhitektoniskais apgaismojums

Arhitektoniskais apgaismojums – ēku fasāžu, laukumu, parku, tiltu, pieminekļu vai vienkārši arhitektūras elementu pārdomāts estētiskais noformējums. Šie risinājumi ļauj padarīt objektus redzamus un atpazīstamus pat diennakts tumšajā laikā.
  • Efektivitāte

    Fasādes arhitektoniskā apgaismojuma pārdomāts projekts ļauj palielināt arī blakus teritoriju apgaismojumu

  • Reprezentablums

    Gaismas dizains arhitektūrā padara pievilcīgus atsevišķus objektus, ansambļus, kvartālus un pat pilsētas

  • Inovatīvums

    Tiek izmantoti mūsdienīgi, ekonomiski gaismas diožu gaismekļi un “gudras” gaismas vadības tehnoloģijas

Šodien ir radies jauns pilsētas vides vizuālais veidols diennakts tumšajā laikā. Un mūsdienu tehnoloģijas ļauj pilnā mērā šo pieprasījumu realizēt maksimāli pievilcīgā formā.

Kompānijas Spectrum rīcībā ir pilns tehnoloģisko un tehnisko līdzekļu komplekts, kā arī atbilstošs kadru potenciāls jebkuru ēku arhitektonisko apgaismojumu projektu realizēšanai.

Mūsu speciālisti ņem vērā visas detaļas un nianses, saistītas ar objektu, projektējot apgaismojumu. Vēsture, formāts un stils, izvietojuma vieta un blakus atrodošais, reljefa īpatnības un apmēri – tas viss tieši ietekmē projektu: spuldzīšu un krāsu režīmu daudzumu, krāsu saskaņotību, gaismas intensitāti, vairāku apgaismes punktu līmeņu un kaskāžu esamību. Sarežģītiem objektiem tiek veidoti modeļi un veikti speciāli apgaismojuma aprēķini.

Piemēram: ēkas apgaismojums var būt atšķirīgs atkarībā no tā funkcijas. Dzīvojamo, biroju ēku apgaismojums vienmēr atšķirsies no teātru vai muzeju “emocionālā” apgaismojuma. Tāpēc mums ir svarīgi, lai zinātne par gaismu un apgaismojuma tehniku sakristu ar gaismas māksliniecisko pielietojumu.

Spectrum piedāvātais arhitektoniskā apgaismojuma rezultāts – vairākkārtējs efekta pastiprinājums, vizuāli kontaktējoties ar objektu.

Uzrakstīt mums

Atstājiet savu kontaktinformāciju un mēs ar jums sazināsimies

Lūdzu, apstipriniet, ka neesat robots