10 aktuālākās mūsdienīga apgaismojuma tendences 2022. gadā

Telpu apgaismojums var piešķirt tām īpašu noskaņojumu, sadalīt dažādās zonās vai izvietot izdevīgus akcentus. Tādējādi, labi pārdomāts interjers tiks lieliski papildināts ar gaismu un kļūs vēl pievilcīgāks. Mēs apkopojām 10 aktuālākās 2022. gada apgaismojuma tendences, lai jūs varētu atrast labāko risinājumu savai mājai.

  1. Krāsu salikums. Tagad pat lampu korpuss tiek izrotāts košās krāsās. Pašlaik populārākā tendence ir tāda, ka telpā tiek ierīkots apgaismojums divās dažādās krāsās, lai radītu skaistu kompozīciju.
  2. Gaismas diodes. Šāds apgaismojums, kas izmanto OLED tehnoloģijas, ir energoefektīvāks. Vienlaikus lampu izmēri var būt ļoti dažādi, kas ļauj realizēt jebkādus dizaina risinājumus.
  3. Roku darbs. Šādas lampas ir īsti mākslas darbi, kurām ir skaidri redzams meistara rokraksts. Pēc individuāla projekta veidotas lampas būs piemērotas gandrīz jebkuram interjeram.
  4. Lineārās. Šāds LED apgaismojums ļauj strādāt ar gandrīz jebkuru materiālu. Ar gaismas līnijas palīdzību var organiski akcentēt jebkurus objektus, izceļot tos uz vispārējā fona.
  5. Portatīvās. Nelielas lampas, kas darbojas ar baterijām, var paņemt līdzi uz jebkuru vietu, kas bieži ir ļoti ērti ikdienas dzīvē. Tās var uzlādēt no kontaktligzdas.
  6. Apaļās. Runa ir par diska formas lampām, kas tiek piestiprinātas pie sienas. Šīm lampām vidū tiek ievietota neliela apaļa spuldzīte.
  7. Regulējamās. Iespēja mainīt lampas konfigurāciju paver neskaitāmas iespējas, ļaujot izgaismot vajadzīgos dekora elementus vai mainīt apgaismojuma intensitāti.
  8. Porcelāna izmantošana. Mūsdienu porcelāna lustras izskatās ļoti krāšņi un stilīgi, tāpēc tās parasti kļūstot par galveno telpas rotājumu.
  9. Skulpturālais apgaismojums. Šādās apgaismojuma ierīcēs liela uzmanība tiek pievērsta lampas mākslinieciskajai formai. Tāpēc šāda veida lampas izskatās īpaši oriģināli un eksotiski.
  10. Keramika. Mūsdienu keramikas lampas tiek izgatavotas pasteļkrāsā un zemes toņos, tāpēc tās iederas gandrīz jebkurā interjerā.

Ja Jūs nevēlaties paši mēģināt tikt skaidrībā ar visām mūsdienu tendencēm, tad apgaismojuma izvēli varat uzticēt kompānijai ”Spectrum”. Mēs piemeklēsim vislabāko apgaismojumu, lai Jūsu interjers izskatītos nevainojami.