5 padomi – kā izvēlēties efektīvu un ekonomisku apgaismojumu

Lai saglabātu savas pozīcijas tirgū, būtu nepieciešams kontrolēt izdevumus visu procesu ietvaros. Apgaismojums bieži vien veido nozīmīgu daļu veikala, noliktavas, biroja, viesnīcas u.c. elektrības izmaksu struktūrā. Kompānijas Spectrum energoefektīvas gaismas diožu apgaismes sistēmas palīdzēs palielināt jūsu finanšu ietaupījumus, samazinot ekspluatācijas izmaksas dīkstāves laika optimizācijas un enerģijas izmaksu pazemināšanas ceļā.

Šodien prioritātē ir energoefektīvas apgaismes sistēmas. Arvien vairāk ražotņu, tirdzniecības telpu īpašnieku skaits atsakās no klasiskiem gaismas avotiem, metāla halogēnu prožektoriem un pāriet pie gaismas diožu gaismas ķermeņiem. Šādi izstrādājumi mazāk uzsilst, ilgāk kalpo, izdala mazāk siltuma un UV. Šādu ierīču apkalpošanas izmaksas ir zemas, kas kalpo par to papildu priekšrocību.

Organizējam efektīvu telpu apgaismojumu

Padoms Nr. 1

Izvelējieties apgaismojumam LED gaismekļus. Tie ir piemēroti montāžai paaugstinātā mitruma apstākļos, augstajās, kā arī mīnusu temperatūrās, telpās ar palielinātu pūtekļainību. Tas tiek panākts pateicoties īpašai korpusa uzbūvei, kas izslēdz ārējo iedarbību uz tiem un novērš pārsilšanu. Pēdējais uzdevums tiek izpildīts pateicoties radiatoru esamībai siltuma izvadīšanai.

Padoms Nr. 2

Izvelējieties kupolu gaismas ķermeņus lielo rūpniecisko objektu (cehu, noliktavu, angāru) un citu telpu ar griestiem, augstākiem par 4 metriem, apgaismošanai. Kupolu ietaisēm ir putekļu un mitruma izturīgs korpuss, tās darbojas temperatūru intervālā no -40 līdz +50 °С.

Padoms Nr. 3

Telpu apgaismošanai izvelējieties rūpnieciskās griestu ierīces, kuras tiek fiksētas tieši pie griestiem un rada nevis novirzīto, bet izkliedēto gaismu. Šādi gaismekļi vienmērīgi apgaismo visu cehu, noliktavu, veikalu vai citas telpas. Griestu ietaises ir ērtas apkalpošanā, ekonomiskas un ir piemērotas avārijas apgaismojuma ierīkošanai.

Padoms Nr. 4

Apgaismojuma organizācijā būs vietā arī individuālā fona gaisma, jo tā ir energoefektīva un ir piemērota darbinieku darba zonas izcelšanai, uzmanības akcentēšanai uz elementiem. Šeit parasti tiek izmantoti punktveida LED gaismas ķermeņi ar spilgtu virzošo kūli, kas ienāk darbinieku darba vietās.

Padoms Nr. 5

Uzstādiet līniju piekares sistēmas. Tām ir moduļu konstrukcija, un tās adaptējas prasībām apgaismojumam ar dažāda veida telpiskām īpatnībām.