Kādas tehnoloģijas var piedāvāt Jums spuldžu veikals?

Pēdējā laikā ir daudz strīdu par tēmu, kādas spuldzes ir vislabākās. Lielākais cilvēku daudzums nācis pie slēdziena, LED gaismekļi, kuri šodien tiek piedavāti ikvienā mūsdienīgā spuldžu veikalā ir katra lietotāja progresīvā izvēle. Spectrum ir gatavs pastāstīt, kāpēc cilvēki visā pasaulē tik ļoti mīl energotaupīgās spuldzes.

LED gaismekļi – nākotnes tehnoloģijas

Gaismas diodes (LED) – tas ir vairāk nekā vienkārši spuldzes. Augsta efektivitāte, ilgstošs kalpošanas laiks, „tīrā vide” – padara LED–tehnoloģijas par nākotnes tehnoloģijām, nolemjot parastās kvēlspuldzes „iznīcībai”.

Neskatoties uz to, ka pārdošanā spuldžu veikalos LED gaismekļi parādījās pavisam nesen, izgudroti tie bija sen. Šīm tehnoloģijām bija jāiet garš ceļš, taču šodien var teikt, tās kļuvušas pieejamas ikkatram.

LED gaismekļi un prožektori – to priekšrocības

  • Gaismas diodes, kuras tirgo ikviens spuldžu veikals, praktiski neizdala siltumu, tāpēc enerģijas zudumi ir izslēgti.
  • LED gaismekļi neapdedzina un paliek vēsi tos aptaustot, atšķirībā no parastām kvēlspuldzēm.
  • Gaismas diožu prožektori – ļoti izturīgs izstrādājums, kurš kalpos 50 reizes ilgāk, nekā kvēlspuldzes.

Pēc ASV enerģētikas ministrijas datiem, plaša gaismas diožu ieviešana valstī, varētu samazināt elektroenerģijas patēriņu par 29 %, tā kā patērē mazāk enerģijas, un tāpēc samazinātos elektroenerģijas rēķini.

Gaismas diožu prožektoru un spuuldžu forma nodrošina vienmērīgāku apgaismojumu salīdzinājumā ar tradicionālajām kvēlspuldzēm. Mūsdienīgās gaismas diožu tehnoloģijas neprasa ārējā izkliedētāja izmantošanu, lai koncentrētu un novirzītu gaismu. Bez tam, gaismas diodes iedegās ļoti ātri, sasniedzot pilnu spilgtumu aptuveni 0.01 sekundē, kas ir 10 reizes ātrāk, nekā tradicionālās spuldzes.

Spectrum gaismas diodes nerada ultravioleto starojumu, kas var bojāt audus. LED gaismekļi un prožektori ir viegli, ekoloģiski tīri un var radīt dažādas gaismas nokrāsas (bez krāsaino filtru izmantošanas) uz katras pamata gaismas jaudas apjoma, garantējot, ka elektrība netiks tērēta veltīgi.