Kompānijas Spectrum led gaimekļi – tā ir pareiza izvēle

Apgaismojuma projektēšanai ir nozīmīga loma remonta veikšanas vai telpu plānošanas laikā. Ja Jums nepieciešami gaismekļi lielu telpu, dažādu iestāžu, biroju, viesnīcu, universitāšu, skolu, tirdzniecības kompleksu apgaismošanai, ideāls risinājums būs led gaismekļi un lampas. Jāatzīmē, pāreja uz šāda veida apgaismojumu ir viens no veidiem, kā aizsargāt vidi un taupīt elektroenerģiju.

Mūsu kompānija Spectrum realizē led aprīkojumu par labu cenu. Pie mums var iegādāties dažādas formas gaismekļus, kuri būs piemēroti izmantošanai dažāda veida ēkās.

Led gaismekļi – tiem ir šādas priekšrocības:

  • Augsta izturība pret negatīviem faktoriem. Dotie gaismas avoti ir izturīgi pret sprieguma kritumiem, vibrācijām, mehāniskiem bojājumiem. Tos var izmantot dažādos klimatiskajos apstākļos.
  • Led gaismekļu konstrukcijā nav bīstamu vai kaitīgu komponentu, tādu, kā argons, dzīvsudrabs, kriptons, neons. Pateicoties tam, tiek nodrošināta ugunsdrošība un ekoloģiskā drošība to lietošanas laikā. Turklāt, utilizācijai nav nepieciešami īpaši nosacījumi.
  • Ilgs kalpošanas laiks. Kā rāda prakse, mūsdienīgās led apgaismojuma ierīces, nemainot kvalitatīvās īpašības var nokalpot 10-25 gadus, atkarībā no lietošanas biežuma.
  • Gaismai, kuru mēs iegūstam izmantojot led gaismekļus, ir augsta līmeņa krāsas pārraide, turklāt nav ultravioleto un infrasarkano staru un krāsu plūsmas pulsācijas.
  • Gaismekļi, kurus piedāvā nopirkt mūsu kompānija, salīdzinot ar citiem mākslīgiem gaismas avotiem, patērē ievērojami mazāk elektroenerģijas.

Turklāt, kā priekšrocību šāda veida apgaismojumam, var uzskatīt salīdzinoši mazos izmērus. Led gaismekļi, iegādāti pie mums, dos garantiju, ka Jūs ievērojami ietaupīsiet, jo papildus zemajam elektroenerģijas patēriņam un ilgajam kalpošanas laikam, var atzīmēt arī tādu faktu, kā ekonomija uz ekspluatācijas izmaksām. Tas saistīts ar to, ka šādu ierīču regulāra tehniskā apkalpošana un palaidējaparatūras uzstādīšana nav vajadzīga.

Pie mums ir nopērkami gan led gaismekļi, gan arī luminiscences gaismekļi. Viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm, gaumes, izmantošanas jomas un citām ierīcēm.

Pat visprasīgākie klienti būs apmierināti ar saviem pirkumiem mūsu kompānijā Spectrum pateicoties milzīgajam assortimentam, augstajai kvalitātei, pieņemamajām cenām un stilīgajam dizainam.