Āra apgaismojums mājai

Gaismas diodes (LED) un uz tām balstītas sistēmas tiek aktīvi izmantotas iekštelpu un ārtelpu apgaismojumam. Šāds risinājums tiek uzskatīts par ekonomisku, kā arī tas sniedz neierobežotas iespējas dizaina un krāsu risinājuma izvēlē.

LED āra apgaismojumam mājai ir sekojošas priekšrocības:

  1. Enerģijas taupīšana. Gaismas diožu (LED) apgaismojums patērē mazāk elektroenerģijas nekā tradicionālās lampas, tādējādi samazinot elektroenerģijas izmaksas un samazinot elektrotīkla slodzi.
  2. Ilgs kalpošanas laiks. Gaismas diodes (LED) kalpo ilgu laiku, kas nozīmē to, ka būs mazāk jāremontē un retāk jānomaina gaismekļus, pateicoties kam tiks samazinātas izmaksas.
  3. Videi draudzīgs risinājums. LED lampas nesatur bīstamas vielas, tādas, kā, piemēram, dzīvsudrabs un svins, kas ir kaitīgas apkārtējai videi.
  4. Uzlabota apgaismojuma kvalitāte. Produkti rada spilgtu un asu gaismu, kas apgaismo lielas platības. Tas var uzlabot komforta un drošības līmeni ēkai blakus esošajās zonās.
  5. Gaismas vadība. Lampas atbalsta plašu vadības parametru klāstu, piemēram, apgaismojuma intensitātes līmeni un krāsu temperatūru, lai nodrošinātu komfortablus apgaismojuma apstākļus.

Turklāt LED gaismekļi ir ilglaicīga un cienīga izvēle daudzdzīvokļu mājām, jo ​​tie spēj apgaismot pat visnepieejamākās vietas, nenodarot nekādu kaitējumu apkārtējai videi.

Ko piedāvā uzņēmums Spectrum

Apgaismojums mājai – tas ir viens no mūsu uzņēmuma darbības virzieniem. Mēs piedāvājam labākos risinājumus energoefektīvam un estētiskam apgaismojumam. Mēs veicam jebkura sarežģītības līmeņa un apmēra pasūtījumu izpildi. Mūsu pieredze un zināšanas būs lieliski noderīgas sadarbībai ar arhitektiem, projektētājiem, būvfirmām un privātajiem pasūtītājiem.

No mūsu piedāvājuma klāsta vispieprasītākie ir apgaismojuma dizaina pakalpojumi. Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotu apgaismojumu, kā arī tā izkārtojumu. Ar apgaismojuma palīdzību Jūs varat izcelt pozitīvās īpašības un prasmīgi noslēpt trūkumus. Katram klientam piedāvājam efektīvu dzīvojamo ēku apgaismojumu. Mūsu pakalpojumiem ir pieņemamas cenas, savukārt pastāvīgajiem klientiem piedāvājam individuālus sadarbības noteikumus.

Ja Jums ir kādi ar pakalpojumu sniegšanu saistīti jautājumi, tad sekojiet saitei ŠEIT.