Āra autostāvvietas apgaismojuma īpatnības

Ielu LED apgaismojums ļauj nodrošināt labu redzamību diennakts tumšajā laikā, patērē mazāk elektroenerģijas, nekā cita apgaismojuma veidi. Tā ierīkošanai izmantojamie gaismekļi ir praktiski lietošanā. Tie ir izturīgi pret paaugstināto un pazemināto temperatūru iedarbību, pret tīkla sprieguma svārstībām, nokrišņu iedarbību un mehāniskiem bojājumiem. Gaismas diodes ir droši aizsargātas un putekļu un mitruma iekļūšanas. To izstarojama spilgta gaisma:

  • atrodas cilvēka acs uztveramajā spektrā;
  • nav kaitīga redzei;
  • nodrošina lielisku redzamību attālumā no gaismas avota.

Tas padara tos par optimālu izvēli āra autostāvvietas apgaismojuma organizācijā.

Nianses, kuras būtu jāņem vērā, veidojot autostāvvietas apgaismojuma sistēmu

Apgaismojuma ierīkošanai tiek izmantoti gaismas ķermeņi, izvietotie un speciālām mastiem ar augstumu no 6 līdz 12 metriem. Šeit ir svarīga automobiļu un cilvēku plūsmas intensitāte. Ja tā ir zema, pietiekams horizontālā apgaismojuma līmenis veido 7 lx, savukārt augstas intensitātes gadījumā (liela autostāvvieta) – ne mazāk par 15 lx. Turklāt zonās, kas ir paredzētas gājējiem, ja jābūt horizontālajam apgaismojumam 100-150 lx robežās. Klientu plūsmas intensitāte diennakts tumšajā laikā ir samērā zema; tā var svārstīties uz paaugstināšanas pusi, ja blakus atrodas izklaides un citi iestādījumi, kuri strādā naktī, vai arī tiek organizēts kāds masu kultūras pasākums. Šī iemesla dēļ apgaismojuma līmeņa regulēšanas un līdzekļu taupības nolūkā būtu nepieciešams izmantot dimerus. Tikpat labs risinājums būs kustības devēju uzstādīšana.

Autostāvvietas apgaismojuma organizācijas ietvaros tiek ņemtas vērā arī videonovērošanas kameru atrašanās vietas, jo visbiežāk autostāvvieta ir apsargājams objekts.

Autostāvvietas apgaismojuma izveides pasūtījuma izdevīgums

Mūsu kompānijai ir uzkrāta ievērojama pieredze apgaismojuma sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā. Tie ievērotas visas konkrētās autostāvvietas nianses un īpatnības. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvos materiālus un iekārtas, kuras pierādījušas savu drošumu praksē. Montāža tiek izpildīta ātri, netraucējot objekta darbību.

Pasūtiet autostāvvietas apgaismojuma ierīkošanu pie mums. Tas būs efektīvs un ilgtspējīgs. Turklāt jums būs pateicīgi arī apkārtējo māju iedzīvotāji, jo jūs papildus nodrošināsiet arī pilsētas ielu apgaismojumu.