Darba vietas apgaismojums, lai uzlabotu darbinieku produktivitāti un komfortu

Darba apstākļiem darba vietā ir svarīgi ne tikai pašam darbiniekam, bet arī uzņēmumam. Tie vistiešākā veidā ietekmē produktivitāti, kā arī izpildītā darba rezultātus. Apgaismojums ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas vistiešākā veidā ietekmē personālu. Taču tad, ja Jūs telpā vienkārši uzstādīsiet noteiktas jaudas spuldzi, tas nenodrošinās nepieciešamo apgaismojumu. Turklāt to ietekmē ne tikai mākslīgie gaismas avoti, bet arī dabiskie - saules stari, kas istabā iekļūst pa logu. Un tā ir tikai aisberga redzamā daļa, kas, raugoties no dažādiem faktoriem, jāņem vērā, lai pareizi organizētu apgaismojumu darba vietā. Tāpēc apgaismojuma projektēšanu un tā uzstādīšanu jāveic profesionāļiem. Ja Jums nepieciešams darbiniekiem draudzīgs biroja apgaismojums, tad pareizā izvēle būs pieredzējis uzņēmums, kurā strādā kvalificēti darbinieki, kuru rīcībā ir:

  • nepieciešamie instrumenti, aprīkojums;
  • nepieciešamie izejmateriāli;
  • dažādas apgaismes ierīces.

Viņi pareizi noteiks gaismas avotu izvietojumu, lampu izstarošanas spektru, gaismas spilgtumu un temperatūru, gaismas mākoni, nodrošinās horizontālā un vertikālā apgaismojuma līdzsvaru, ņems vērā logu atrašanās vietu un izmērus (kā papildu apgaismojumu).

Apgaismes ķermeņu dizains tiks apvienots ar telpas interjeru. Darbinieki izvēlēsies visoptimālākās lampas un gaismas kliedētājus.

Rezultātā biroja apgaismojums nodrošina sekojošas lietas:

  • nodrošina komfortablus darba apstākļus;
  • izraisa tikai pozitīvas emocijas;
  • samazina nogurumu;
  • neizraisa diskomfortu vai stresu ilgstoši uzturoties biroja telpās.

Kā mēdz teikt: ”Acis – tie ir dvēseles logi”, tāpēc cilvēka stāvoklis lielā mērā ir atkarīgs no tā, kas tajās iekļūst. Rūpējoties par savu darbinieku darba apstākļiem, Jūs palīdzēsiet arī sev.

Spectrum uzņēmuma piedāvātais biroja apgaismojums Rīgā – tā ir Jūsu darbinieku darba ražīguma un produktivitātes paaugstināšana

Uzņēmums sniedz profesionālus pakalpojumus, kas ļauj radīt optimālu darba vietas apgaismojumu. Uzņēmumam ir liela pieredze šajā jomā. Visi darbi tiek veikti kvalitatīvi, ņemot vērā pat vissmalkākās detaļas. Uzņēmuma darbinieki ir orientēti uz rezultātu.