Dzīvokļa apgaismojuma risinājums

Pārdomāts mājokļa apgaismojums ir svarīga lieta, kad plānojat pievērsties interjera dizainam, jo īpaši tādām funkcionālām telpām, kā, piemēram, priekšnams, virtuve un vannas istaba. Dzīvokļa apgaismojuma risinājumam jābūt ekonomiskam un efektīvam. Kvalitatīva gaisma rada telpā labvēlīgu mikroklimatu. LED apgaismojums nenogurdina acis, kā arī neizraisa nogurumu. Gaismas diožu lampām ir ne tikai ilgs kalpošanas laiks, bet arī tiek panākts elektroenerģijas ietaupījums dzīvoklī.

Par LED lampām tiek izrādīta pastiprināta interese, pateicoties plašajam krāsu spektram - no auksta līdz siltam tonim. Turklāt formu un dizainu daudzveidība ļauj izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jebkuram interjeram. Gaismekļu uzstādīšana nav īpaši sarežģīta. Ierīces var uzstādīt uz griestiem, mēbelēm utt.

Bieži vien dzīvojamās telpās tiek uzstādītas LED lentas. Tās kļūst par interjera rotājumu, akcentē funkcionālās zonas, izceļ mēbeļu dekoratīvās funkcijas un citas istabas detaļas. Šī konstrukcija ir viegli uzstādāma un vadāma. Lentu var uzstādīt gan dzīvojamās istabās, gan telpās ar augstu mitruma līmeni.

LED apgaismojuma plusi

  • Jauda – LED ierīču efektivitāte ir aptuveni 95%, kas ir daudz augstāka, nekā cita veida lampām;
  • Kalpošanas laiks – LED lampas kalpo salīdzinoši ilgi, tāpēc to iegāde ir ekonomiski izdevīgs risinājums;
  • Noturība pret mehānisko iedarbību – ja ir bojāta kolba vai korpuss, ierīce nezaudē savu veiktspēju;
  • Nodrošina stabilu un kvalitatīvu gaismu – pozitīvāk iedarbojas uz redzes orgāniem, neizraisa nogurumu;
  • Minimāla siltuma izdalīšana darbības laikā – nesasilda apkārtējos priekšmetus.
  • Nesatur dzīvsudrabu, tāpēc tas ir pilnīgi drošs cilvēka veselībai.

Spectrum uzņēmums piedāvā mūsdienīgus dzīvokļa apgaismojuma risinājumus. Mēs projektējam apgaismojuma sistēmas ārpilsētas mājām, dzīvokļiem, birojiem, viesnīcām un citām telpām. Darba laikā mēs izmantojam ekonomiskas un estētiskas LED lampas. Katram klientam tiek izstrādāts individuāls risinājums, kas atbilst izvirzītajiem mērķiem. Apgaismojuma risinājuma izmaksas ir atkarīgas no lampu veida, kā arī no darba apjoma. Mūsu darba piemērus Jūs varat apskatīties šeit.