Elektroenerģijas ekonomija izmantojot LED tehnoloģijas, bēniņu un pagraba apgaismojumā

Lai tiktu nodrošināta elektroenerģijas ekonomija, vispiemērotākās būs LED lampas. Tās nodrošina augstu apgaismojuma koeficientu, ar mazu elektroenerģijas patēriņu. Dzīvojamās mājas vai kotedžas bēniņu un pagrabu īpatnības – temperatūras svārstības, mitrums, lielu logu trūkums, kas dotu dabisko gaismu. Šeit ir nepieciešami ekonomiski gaismekļi, ar ilgu kalpošanas laiku.

Mūsdienīgā LED tehnoloģija ļauj samazināt izmaksas no divām līdz astoņām reizēm. LED gaismeklis, atšķirībā no dzīvsudraba, dienasgaismas, kvēlspuldzēm, dod ievērojami vairāk gaismas, patērējot to pašu elektroenerģijas daudzumu, turklāt kalpo daudzas reizes ilgāk. 60 W kvēlspuldze un 7.5 W LED dod vienādu gaismas plūsmu. Četras dienasgaismas spuldzes patērēs 75 W tur, kur LED gaismeklis patērēs -  40 W.

Energoefektīvs LED apgaismojums nodrošinās  līdz simts tūkstošiem stundu nepārtrauktu ekspluatāciju, bez remonta un nomaiņas. Tas ir svarīgs rādītājs plānojot bēniņu, pagrabu, tehnisko telpu apgaismojumu. Vienreiz uzstādījāt – lietojiet bez problēmām gadu desmitus.

LED tehnoloģija – izmantošanas īpatnības bēniņos vai pagrabā

Mūsdienu būvniecība ietver bēniņu tipa mājvietas izveidošanu. Ja agrāk bēniņi tika izmantoti dažādu krāmu uzglabāšanai, tad tagad ar to palīdzību palielina dzīvojamo platību. Iebūvētu, punktveida, rotējošu un stacionāru LED lampu izmantošana ļauj ne tikai atdzīvināt telpu, bet arī radīt unikālu interjeru. Grozāmās konstrukcijas ļauj diennakts laikā mainīt gaismas virzienu, izgaismot katru istabas stūrīti, izvietot gaismas avotus pa piekaramo vai parasto griestu perimetru.

Ne mazāk svarīgi ir radīt komfortablu apgaismojumu tur, kur nav dabisko gaismas avotu – logu. Mūsdienu pagrabus izmanto kā garāžas, pieliekamos, biljarda zāles, privātās darbnīcas. LED izmantošana ļauj panākt, ka tiek sasniegts kvalitatīvs apgaismojums, ievērojama ģimenes budžeta un elektroenerģijas ekonomija.

Pagrabam LED tehnoloģija dod iespēju izvēlēties visu nepieciešamo, nodrošinot piecas obligātās priekšrocības:

  1. Elektroenerģijas ekonomija.
  2. Remonta vienkāršība.
  3. Ilgs ekspluatācijas termiņš.
  4. Izturība pret elektrotīkla sprieguma svārstībām.
  5. Viegla gaismekļu montāža uz griestiem un sienām.

Ja ir jāizvēlās energoefektīvs LED apgaismojums, vislabāk ir sazināties ar pārbaudītu kompāniju, tādu kā “Spectrum”. 18 gadu ilgā pieredze ļauj kompānijas speciālistiem nodrošināt klientus ar uzticamu ražotāju aprīkojumu, risināt dažādus dizaina uzdevumus, radīt neatkārtojamus apgaismojuma risinājumus.