Elektroenerģijas ekonomija veidojot vakara un nakts ārējo apgaismojumu

Kad tiek projektēts apgaismojums, elektroenergijas ekonomija ir katras kompānijas viens no prioritārajiem uzdevumiem. Ārējais apgaismojums diennakts tumšajā laikā pārvērš arhitektūras objektu un kalpo ne tikai estētikai. Praktiskā nozīme – ir pievērst cilvēku uzmanību veikalam, kinoteātrim, tirdzniecības centram.

Gaisma spēj uzlabot noskaņojumu, pievērst uzmanību, stimulēt cilvēkus apmeklēt sabiedriskās vietas. LED tehnoloģija ir spējīga palīdzēt šajā ziņā. Mūsdienīgās gaismas diožu lampas ir ekonomiskas, drošas, kalpo ilgi, nodrošinot cilvēka acīm dabisko apgaismojumu.

LED tehnoloģija – vakara apgaismojuma ekonomiskais izdevīgums

“Light-emitting diode” izgudrošana ir uzsākusi jaunu gaismas tehnikas virziena attīstību. Augstais pieprasījums pēc LED lampām veicina to tirgus izplatību. Cena uz tām pakāpeniski samazinās, lai gan tās vēl aizvien paliek dārgākas salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem – kvēlspuldzēm.

LED gaismekļu izmantošanas izdevīgums veidojas no trim elementiem:

  1. Elektroenerģijas ekonomija.
  2. Ilgs kalpošanas laiks.
  3. Drošība.

Vidējā kvēlspuldze patērē 60 W. Gaismas diožu ar 9 W nodrošinot tādu pašu apgaismojumu, patērē sešas reizes mazāk elektrības, darbojas līdz 100000 stundu bez nomaiņas. Turklāt, tām nav vajadzīga īpaša utilizācija, kā luminiscences un halogēnajiem gaismekļiem.

Veidojot dažādus vizuālos efektus vakara laikā, LED elementi nodrošina daudzas variācijas. Gaismekļiem ir dažāds gaismas plūsmas izkliedes leņķis, no koncentrēta stara līdz 180 grādiem. Ar to palīdzību var veidot mediafasādes, dažādas virtenes, iebūvētos moduļus un tīklus, reklāmas paneļus.

Jaudīgie prožektori nodrošina būtisku pārklājumu, kas nepieciešams tādiem lieliem objektiem, kā stadioni, lidostas, autostāvvietas. LED elementu kompleksi ļauj izcelt objektu, kurš atrodas vairāku desmitu metru attālumā no gaismas avota.

Objektu izgaismošana, krāsu gamma, gaismas plūsmas temperatūra pozitīvi iedarbojas uz cilvēku. Dinamiska, spilgta fasāde uz naksnīgās debess fona rada patīkamas asociācijas, aicina pie sevis, dod pozitīvas emocijas. Pēc statistikas, vakarīgās pilsētas iestāžu apmeklētāji izvēlās tieši šādas vietas. Elektroenerģijas ekonomija tiek apvienota ar jebkura objekta labvēlīgo, pievilcīgo tēlu, tumšajā diennakts laikā.

Izvēlēties kvalitatīvus LED gaismekļus atbilstoši Jūsu mērķiem, palīdzēs kompānijas “Spectrum” speciālisti. Mums ir liela pieredze mājīgas vakara atmosfēras pilsētas ielās radīšanā.