Gaismas diožu izmantošanas priekšrocības ofisu apgaismojuma organizēšanā

Mūsdienīgs energoefektīvs apgaismojums ofisa apartamentu iekārtošanā, ļauj 2-3 reizes samazināt elektrības apmaksas rēķinus.

Tā ir acīmredzamā ekonomija, kas ik mēnesi tiek atspoguļota skaitļos, kuri ir svarīgi ikvienam īpašniekam. Taču ir arī citi ekonomijas aspekti:

  • Kompetenti izprojektēts LED apgaismojums ofisam, padara lētākas ekspluatācijas izmaksas, jo tiek samazināta tīkla slodze, bet īssavienojuma risks pielīdzinās nullei. Elektroinstalācijas amortizācijas periods palielinās. Svarīgi ir tas, ka senlaicīgās ēkās LED lampas var izmantot nemainot vecos alumīnija vadus uz inovatīviem.
  • Lampu nomaiņas periodiskums samazinās 2 reizes, jo vidējais gaismas diodes kalpošanas ilgums – līdz 50 tūkstošiem stundu.
  • LED lampu apgaismojums ir ekoloģisks, to utilizācijai nav vajadzīgi speciāli konteineri un cits aprīkojums.
  • Tā kā energoefektīvs apgaismojums samazina siltuma izdalīšanos, ofisa īpašniekam samazinās izdevumi par gaisa kondicionēšanu.
  • LED lampas nesakarst, necieš no sprieguma kritumiem.
  • Ar LED gaismas plūsmu tiek nodrošināts 100% ofisa apgaismojums, bez “tumšām nišām”, ar stabilu apgaismojuma spilgtumu.

Vēl viens svarīgs ekonomijas rādītājs – ofisa speciālistu darbspējas palielināšanās. Modernizēts ar mūsu palīdzību telpu apgaismojums, kurā Jūsu speciālisti pavada trešo daļu diennakts, dod Jums pozitīvu, pārliecinātu par sevi, mīlošu savu darbu, darbinieku štatu.

Ofisa apgaismojuma izvēle – darbinieku komforts, kompānijas tēls

Ilgstoša uzturēšanās nepietiekami apgaismotā telpā, provocē ātru nogurumu, nomāktību, aizkaitinājumu – īpaši rudens-ziemas periodā, kad agri iestājas mijkrēslis. Tas izskaidrojams ar to, ka vairāk nekā 80% informācijas cilvēks saņem vizuāli, citiem vārdiem, caur acīm. Zemapziņā reaģējot uz gaismas diskomfortu, cilvēks jūtās emocionāli iztukšots, miegains, vienaldzīgs.

Turklāt, uz cilvēka psihi negatīvi iedarbojas apgaismojuma mirgošana – LED lampu apgaismojums nedod mirgojošu efektu.

Ļoti svarīgi ir tas, kā Jūsu ofisu uztver apmeklētāji. Spilgts, komfortabls ofisa apgaismojums asociējas partneriem un klientiem ar kompānijas stabilitāti, darbinieku kompetenci un godprātību.