Ielu gaismas diožu (LED) apgaismojums: Priekšrocības

Apgaismojums ļauj pagarināt gaišo dienas laiku, veikt darbu nakts laikā, samazināt prettiesisko darbību un vandālisma epizožu skaitu. Ielu apgaismojuma sistēmas netiek montētas ne tikai parkos, ielu malās, bet arī piemāju dārzos, komerciālo, valsts un privāto objektu teritorijās. Ielu apgaismojumam ir jābūt efektīvam, ekonomiskam, drošam un ilgtspējīgam. Jo tā ir drošības sistēmas daļa. Minētā iemesla dēļ mūsu kompānija apgaismojuma montāžas laikā izmanto mūsdienīgus gaismas diožu gaismekļus. Šīs ierīces ir uz doto brīdi vislabākais variants.

Ielu gaismas diožu gaismekļu priekšrocības

  1. Ekonomiskums. Gaismas diodes patērē daudz mazāk elektriskās enerģijas salīdzinājumā ar citiem moderniem gaismas avotiem pie vienādas gaismasspējas.
  2. Gaismas ķermeņu drošums un izturība. Apgaismojuma ierīces ir izturīgas pret mehānisko iedarbību, temperatūru svārstībām, to zemiem un augstiem lielumiem diapazonā no – 50 lūdz + 50 Celsija grādiem.
  3. Vienmērīga gaismas plūsma bez mirgošanas. Gaismekļu izstarojamās gaismas spektrs atrodas cilvēka acij drošajā diapazonā. Tā atšķiras ar augstu krāsu pārraidi.
  4. LED apgaismojums ir drošs un ekoloģisks. Gaismeklis neuzsilst, neizstaro apkārtējā vidē toksiskas un citas kaitīgas vielas.
  5. Gaismekļa reakcijas neesamība uz tīkla sprieguma svārstībām. Pamanīt gaismas svārstības ar neapbruņotu aci praktiski nav iespējama, tik tās ir maznozīmīgas.
  6. Montāžas vieglums un vienkāršums.
  7. Gaismekļu utilizācijai nav nepieciešams pielietot kādas īpašas iekārtas vai aprīkojumu.
  8. Ielu LED apgaismojums ir ilgmūžīgs ekspluatācijā. Lampas ir spējīgas darboties bez nomaiņas nepieciešamības sarežģītajos apstākļos līdz pat 15 gadiem pēc kārtas.

Izdevība, pasūtot pakalpojumus gaismas diožu apgaismojuma izveidē kompānijai Spectrum.

Apgaismojuma projektēšanu īsteno pieredzējuši Spectrum darbinieki, ņemot vērā objekta īpatnības. Sistēmas montāžas laikā tiek izmantoti kvalitatīvie materiāli un komplektējošie.

Lai pasūtītu pakalpojumus ielu apgaismojuma ierīkošanā, nepieciešams sazināties par tālruņa numuru +371 67 416 841 vai uzrakstīt uz e-pastu spectrum@spectrum.lv.