Inovatīvākās tendences apgaismojuma sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā

Izmantojot gaismu kombinācijā ar citiem interjera elementiem, kā arī īpašām apgaismes ierīcēm, var radīt neticamus tēlus. Apgaismojuma risinājumi interjerā var būt ļoti dažādi. Ar tā palīdzību var izveidot akcentus, izcelt noteiktus priekšmetus istabā. To izmanto, lai uzlabotu redzamību, kā arī konkrēta telpas elementa uztveri. Ņemot vērā to, ka gaismai var būt dažāds spektrs – silts, auksts, to var izmantot, lai radītu telpā noteiktu atmosfēru, paspilgtinātu emocijas un sajūtas, kuras izraisa kāds konkrēts interjers. Piemēram, tveicīgais tuksnesis un karstie tropi, tundras aukstums un mērenā klimata vēsums. Apgaismojums pastiprina auksto (zilā, gaiši zilā) un silto (brūnā, dzeltenā) krāsu efektu.

Mūsdienās ļoti aktuāla tendence ir cilvēka klātbūtnes efekta radīšana, piemēram, galvas kontūras ar dažu elementu izgaismošanu - acis, ausis.

Šāds telpu apgaismojums ir laba izvēle gan atsevišķi dzīvojošiem cilvēkiem, gan veselām ģimenēm, kuri dzīvo mājā vai dzīvoklī. Tas ļauj padarīt telpas interjeru daudzveidīgāku, atkāpties no standarta normām apgaismojuma organizēšanā, kā arī tik neparastā veidā veikt istabas zonējumu un papildināt pamatapgaismojumu. Kāda cita klātbūtnes efekts sniedz cilvēkiem jaunas sajūtas, emocijas.

Vispiemērotākā izvēle šādam risinājumam telpas apgaismojumā ir miesaskrāsas toņi interjerā:

  • brūns;
  • dzeltens;
  • smilšu utt.

Lieliski piemērots interjeram, kas izveidots minimālisma stilā, zināma vienkāršība – vienkrāsaini toņi, stingru taisnu līniju pārsvars, bez sarežģītiem rakstiem, samākslota skaistuma, bagātīgiem dekoriem un liekas greznības.

Spectrum uzņēmums Rīgā (Latvija) – mūsdienīgas tendences apgaismojuma jomā

Jums būs neparasts, mūsdienīgs, moderns interjers, gaisma papildinās un paspilgtinās radītos koptēlus, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo apgaismojumu telpā, tās konkrētajā vietā. Pārdomātie risinājumi, inovāciju ieviešana, klienta vēlmju uzklausīšana, ļauj maksimāli apmierināt viņa vajadzības.

https://www.facebook.com/ssspectrummm/posts/605084935007189?ref=embed_post