Interjera apgaismojums: ideālas atmosfēras radīšanas noslēpumi katrā telpā

Apgaismes sistēmas Rīgā var pasūtīt uzņēmumā ”Spectrum”. Mēs piedāvājam kvalitatīvas apgaismes ierīces, kā arī dažādu formu gaismekļus, kas būs piemēroti viena vai cita gaismas spektra spuldzēm. Tas ļauj mums nodrošināt apgaismojuma ierīkošanu atkarībā no telpas mērķa un tajā esošā interjera. Mēs profesionāli veidojam apgaismojumu un uzstādām apgaismes ierīces, ņemot vērā telpas interjeru.

Virtuves apgaismojums. Lai organizētu apgaismojumu šajā telpā, tiek izmantotas 2 veidu gaismekļi - griestu un punktveida. Pirmie nodrošina pamatapgaismojumu, savukārt otrie nodrošina papildus apgaismojumu, izgaismojot aptumšotas vietas, kur gaisma slikti iekļūst. Labākais griestu apgaismojuma variants – tas ir iebūvēts apgaismojums. To ir salīdzinoši grūtāk uzstādīt, toties tas ir praktisks un viegli uzturams.

Punktveida gaismekļi tiek uzstādīti virs galda, zem sienas skapjiem, virs izlietnes vai plīts, kā arī vietās, kur griestu gaismekļi nodrošina sliktu apgaismojumu, jo virtuve parasti ir pārpildīta ar mēbelēm un sadzīves tehniku.

Biroja apgaismojums. Arī biroja personāla telpās jābūt gan pamatapgaismojumam, gan papildus apgaismojumam – konkrētās darba vietas individuālajam apgaismojumam. Pēdējais nepieciešams, lai nodrošinātu apgaismojumu katra darbinieka darba vietā.

Ņemot vērā biroja telpu izmantošanas praktiskumu un vieglo uzturēšanu, arī griestos iebūvētie gaismekļi būs lieliska izvēle. Lai izgaismotu atsevišķa darbinieka darba vietu, lieliski piemērots būs punktveida apgaismojuma variants.

Viesistabas apgaismojums. Viesistabai vislabākā izvēle būs piekaramie gaismekļi jeb dekoratīvās griestu lampas, kas ļaus Jums regulēt apgaismojuma līmeni telpā.

Guļamistabas apgaismojums. Guļamistabai vispiemērotākā izvēle būs kombinētais variants. Vienlaikus, punktveida gaismekli var izmantot kā naktslampiņu. Tas nodrošinās ne tikai komfortu, bet arī ļaus ietaupīt naudu.

Apgaismojuma risinājumi interjerā

Gaismai ir liela nozīme, veidojot konkrētu interjeru. Dzeltenie toņi piešķir siltuma sajūtu, savukārt zilie, gaiši zilie un baltie – vēsuma sajūtu. Krāsas var pastiprināt un neitralizēt šāda veida efektus. Tāpēc apgaismojuma risinājuma izvēle – tā ir neatņemama konkrētas telpas dizaina veidošanas procesa sastāvdaļa, lai varētu radīt vēlamo atmosfēru.

Uzzināt vairāk par iekštelpu apgaismojumu, gaismekļu uzstādīšanu, piemērotākā apgaismojuma varianta izvēli un pasūtījuma noformēšanu mūsu uzņēmumā Jūs varat ŠEIT.