Jaudīgi prožektori: ekonomija, pateicoties LED

Jūs, protams, esat redzējuši, ka šodien daudzas ēkas tiek izgaismotas ar spēcīgiem prožektoriem, radot neatkārtojamu apgaismojuma sagādāto efektu vakaros un nakts laikā. Droši vien daudziem ir radies jautājums, cik daudz elektroenerģijas tiek patērēts šādam izgaismojumam. Mūsu uzņēmums “Spectrum” spēj Jums sniegt profesionālu atbildi, kas Jūs var pamatīgi pārsteigt. Ēku izgaismošanai tiek izmantotas LED vai gaismas diožu prožektori, kas patērē maz elektroenerģijas un ir ļoti ekonomiski lietošanas ziņā. Bez tam gaismas diodēm piemīt fantastiski ilgs kalpošanas mūžs – līdz 50 tūkstošiem stundu, un tas ir ļoti svarīgi ielas apgaismojumam – jo nomainīt augstu esošo prožektoru bieži vien mēdz būt grūts uzdevums.

Parasti gaismas diožu prožektors sastāv no gaismas diodēm ar iebūvētu kopējo barošanas padevi (bieži vien tiek izmantoti amerikāņu ražojuma komplekti semileds vai LITEWELL).

Tie stiprinās ar parasto skavu un var mainīt apgaismojuma virzienu, kas tiek aktīvi izmantots pie montāžas.

LED prožektoru izmantošana.

Pie mums uzņēmumā “Spectrum”, kas profesionāli veic dažādu gaismas tehnikas kompleksu izplatīšanu un montāžu, var iegādāties gaismas diožu LED prožektorus šādu uzdevumu risinājumam:

  • Jebkura tipa ēku izgaismojums – arhitektūras pieminekļi, baznīcas, kolonnas, fasādes, skolas, muzeji un citi kultūras centri, stacijas, lidostas u.c.
  • Celiņu, tuneļu, tiltu un gājēju pāreju apgaismošana naktī .
  • Automobiļu stāvvietu, apsargājamu teritoriju un citu līdzīgu vietu apgaismojums.
  • Un, protams, ielu reklāmas, kuru pamatā ir baneru, plakātu, vides reklāmu u.c. izgaismošana.
  • Sevišķi efektīvi izskatās dārzu-parku zonu apgaismojums svētku norises un svinīgu pasākumu laikā.
  • Visbeidzot veikalu izgaismojums, kur nepieciešams apgaismojums, izkārtnes un vitrīnas.

Mūsu prožektori ir aizsargāti pret atmosfēras ietekmi, lietu un sniegu, mitrumu un sīkiem putekļiem. Tie faktiski ir pielietojami pie jebkuriem klimatiskajiem, laika apstākļiem un jebkuras temperatūras.

Mūsu uzņēmumā strādā augsta līmeņa profesionāļi, kas ir gatavi Jums palīdzēt jebkuru uzdevumu risināšanā, ieskaitot apgaismojuma aprēķinus un lieliskas gaismas diožu shēmas izveidi. Protams, ka pie mums Jūs varat saņemt jebkādu konsultāciju ne tikai saistībā ar LED prožektoru izmantošanu, bet arī citu gaismas tehniku, kā arī ieteikumus attiecībā uz elektrības taupību, kas ir realizējama pat pie šādiem salīdzinoši apjomīgiem projektiem.