Jūsu ainavas gaismas telpa

Organizēšanas māksla, kad nepieciešams ielu apgaismojums, tas ir ēkas vakara un naksts stundu savdabīgs matemātikas un poētiskā redzējuma apvienojums – it īpaši, kad tiek projektēts un realizēts lauku mājas apgaismojums.

Iespējams, Jūs plānojat apgaismot celiņu pie mājas un ieeju, kā arī parkošanās zonu. Taču, ja Jūs vēlaties daudz vairāk, citiem vārdiem sakot, radīt burvīgu gaismas diožu kompozīciju, kura mājai sniegs respektablumu – elektrības izvadus fasādes un ainavas apgaismojumam jau laicīgi jāiekļauj projektā.

Secība šeit ir šāda: dizainers sadarbībā ar Jums radīs skici, pamatojoties uz kopējiem arhitektūras risinājumiem, tipiem un zemes gabala vai dārza platībām, jūsu īpašajām vēlmēm (piemēram: krāsainās gaismas izmantošana, kura sniedz kieģeļu būvēm izteiksmīgumu un reljefumu). Tad darbus uzsāks inženieri, kuri projektēs komunikācijas. Parasti, nopietni biroji, kuru piedāvājumā ir ielu apgaismojums, uztur savu gaismekļu un iekārtu piegādātāju bāzi, kas būtiski samazina pasūtītāja izmaksas.

Lauku mājas apgaismojums – kompozītrisinājums

Jo lielāka zemes gabala platība un monumentālāka pati māja – jo vairāk būs nepieciešami apgaismojuma avoti. Kad tiek izmantots LED-apgaismojums, tas ļauj ietaupīt uz sekciju, kuras apjož māju, saimniecības ēkas, lapenes, pa perimetru, izmantošanas rēķina. Šāds variants ekonomē gan elektroenerģiju, gan montāžas izmaksas.

Ir noteiktas funkcionālās prasības ielu apgaismojuma intensitātei piebraucamajam ceļam, ieejas grupai, kā arī tām dārza vietām, kuras Jūs gribētu redzēt apgaismotas no drošības viedokļa.

Visi citi objekti – atpūtas zonas ar dekoratīvo grotu un grila zonu, lapenes, dzīvžogi, mākslīgie dīķi, dobes un pat zālājs – var tikt atdzīvināti, ja tiek izmantots dekoratīvais apgaismojums, kura piesātinājuma pakāpe ir atkarīga no mājas īpašnieka fantāzijas un budžeta.

Un protams, mājas fasādes apgaismojums – šeit kompānijas Spectrum dizaineri piedāvās Jums daudzus kreatīvus un ekonomiskus risinājumus.

Lauku mājas apgaismojumā var tikt izmantots:

  • Fasādes arhitektūras apgaismojumsneitrālos, siltos, aukstos toņos ar gaismekļu, prožektoru, lampu montāžu.
  • Dekoratīvais apgaismojumsar krāsainu virteņu un spīdošu caurulīšu palīdzību.
  • Gaismas diožu bārkstis.
  • Lēts kontūrveida apgaismojums.
  • Krāsains RGB-apgaismojums.

Ielu apgaismojums un tā dizains ir lielā mērā saistīts ar materiāliem, no kuriem būvēta māja – koks, kieģelis. Dažādas pieejas ir nepieciešamas privātmājai stilā “modern” no stikla un betona un tradicionālai apmetuma mājai. Mūsu gaismas telpas iekārtotāju pieredze, idejas un portfolio palīdzēs Jums atrast tādu risinājumu, kurš izcels Jūsu māju, radot mājīguma un neuzkrītošas funkcionalitātes atmosfēru.