Kā ietaupīt elektroenerģiju? Energoefektīvas apgaismes sistēmas no Spectrum kompānijas

Elektroenerģijas cena Latvijā pagājušajā nedēļā pieauga par 15%, sasniedzot 421,01 eiro par MWh. Pēdējās dienās pilsētā vēja elektrostaciju ražošanas apjomi ir samazinājušies par 42%, tāpēc ir noticis straujš enerģijas cenu pieaugums. Šajā sakarā elektroenerģijas taupīšanas tēma kļūst arvien aktuālāka.

Energoefektīvas LED apgaismojums kļūst arvien populārākas. Papildus iespaidīgajai ilgmūžībai un ekonomiskumam, LED ierīcēm ir arī citas priekšrocības: plašu krāsu temperatūru diapazona atbalstīšanas spējas, jaudas iestatījumi, UV un infrasarkanā starojuma neesamība un eko drošība. Tas viss ļauj radīt gatavus risinājumus dažādiem ekspluatācijas apstākļiem un plašam pielietojuma klāstam, sākot no sadzīviska rakstura līdz rūpnieciskai jomai.

LED apgaismojuma priekšrocības

  • Augsta energoefektivitāte. Gaismas diodes ir iecienītas, pateicoties to zemajam enerģijas patēriņam. Vienādos gaismas atdeves apstākļos LED ierīces patērē ievērojami mazāk elektroenerģijas, nekā luminiscējošā spuldze.
  • Ilgmūžība. LED spuldžu kalpošanas laiks ir daudz ilgāks, nekā kvēlspuldzēm.
  • Plašs spīdēšanas diapazons. Mūsdienu apgaismes ierīces ļauj regulēt nepieciešamo krāsu temperatūru no gaismas avota, atšķirībā no kvēlspuldzēm un luminiscējošiem izstrādājumiem.
  • Virzītais starojums. LED ierīces izstaro virzītu gaismu bez reflektora, kas ievērojami atvieglo gaismekļa konstrukciju.

Spectrum kompānija

Ja nezināt, kā ietaupīt elektroenerģiju, tad Jūs esat nonācis īstajā vietā! Mēs izstrādājam un realizējam mūsdienīgus energoefektīva un estētiska apgaismojuma projektus. Daudzu gadu garumā mēs esam apkalpojuši neskaitāmu klientu skaitu no visas valsts. Visi vienmēr ir bijuši apmierināti. To apliecina neskaitāmās pozitīvās atsauksmes, kuras ir atstājuši mūsu klienti. Pie mums strādā profesionāļi, kuriem ir pieredze apgaismojuma projektu izstrādē no ”nulles”. Mēs piegādājam energoefektīvas apgaismes sistēmas gan fiziskām personām, gan uzņēmumiem.

Ja Jūs vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, lūdzu, noklikšķiniet ŠEIT.