Кā izvēlēties un uzstādīt LED gaismas ķermeni

LED gaismas ķermeņi darbojas, izmantojot lampas ar LED elementiem. Ierīces konstrukcijā ir barošanas bloks, kas atbild par pastāvīgas strāvas piegādi. Lampām ir dažādas formas, izmēri un cokoli, bet dažiem modeļiem ir iebūvēti LED elementi bez atsevišķa cokola. Pircēji galvenokārt dod priekšroku LED gaismas ķermeņiem, kas izstaro siltu balto gaismu vai neitrālu gaismu. Tomēr, lai izveidotu dizaina apgaismojumu, var izvēlēties arī lampas ar pusvadītāju kristāliem.

Pastāv dažādi LED gaismas ķermeņu veidi:

  1. Griestu lustras - kompaktas un vienkāršas dizainā. Tās ir piemērotas telpām ar zemiem griestiem.
  2. Kaskādes - šīs lustras tiek stiprinātas uz kaskādēm un bieži tiek dekorētas ar dažādiem elementiem, piemēram, abžūriem vai piekariņiem. Tās ir piemērotas telpām ar augstiem griestiem.

Izvēloties LED gaismas ķermeni, pievērsiet uzmanību kvalitātei un ražotājam. Lētas ķīniešu lampas rada mirgošanu, kas ir kaitīga acīm un izraisa diskomfortu (Lasiet vairāk par LED lampu izvēli šeit). Ņemiet vērā telpas izmērus, kurā tiks uzstādīts LED gaismas ķermenis. Ja telpa ir neliela, izvēlieties kompaktus modeļus, lai izvairītos no telpas pārslogotības. Plašām telpām piemēroti lieli un ievērojami apgaismojuma ķermeņi. Labāk uzticiet ierīces uzstādīšanu speciālistiem. Tā jūs nodrošināsiet sevi un saņemsiet garantiju par pareizi veikto uzstādīšanu.

Izvēles īpatnības

Izvēloties LED gaismas ķermeni, pievērsiet uzmanību tam, kā tas atbilst telpas stilam. Modernie LED apgaismojuma līdzekļi piedāvā dažādas dizaina izpildes formas. Tas palīdzēs izvēlēties piemērotu variantu, kas organiski iekļausies interjerā. Piemēram, ja jūsu telpa ir moderna stilā, tad piemērota būs lustra ar minimalistisku izpildījumu, ar vienkāršām līnijām un rakstiem. Lofta dizaina telpām var izvēlēties sienas lustras rūpnieciskā stilā ar metāla un stikla detaļām. Ja telpa ir klasiskā stilā, piemērota būs modeļa ar izsmalcinātiem elementiem un rakstiem.

Ja jums ir interese par Spectrum uzņēmuma produktu katalogu, tad apmeklējiet šo saiti ŠEIT.