Kādas ir LED lampu priekšrocības

Pēdējā desmitgadē apgaismes jomā notikusi patiess revolūcija, kas būtiski ietekmējusi cilvēku izvēles un priekšroču veidošanos. Agrāk iedzīvotāji izmantoja parastās spuldzes, bet augošās elektrības izmaksas noveda pie meklējumiem pēc energoefektīvākām alternatīvām. Tas izraisīja pāreju uz enerģiju taupošo LED apgaismojumu. LED spuldzes patērē daudz mazāk elektrības nekā parastās spuldzes, kuras jau ir novecojušas. Šīs iezīmes dēļ LED apgaismojums strauji izplatījies visur: no rūpnieciskiem uzņēmumiem un veikaliem līdz lauku mājām un, protams, dzīvokļiem. Bet kāpēc tieši LED spuldzes gūst tik lielu popularitāti?

Priekšrocības

  1. Energoefektivitāte. LED patērē mazāk elektrības salīdzinājumā ar parastajām spuldzēm vai fluorescējošajiem veidiem. Tie var ievērojami samazināt enerģijas patēriņu.
  2. Ilgmūžība. Gaismekļi izceļas ar ilgu kalpošanas laiku, kas sasniedz 50 000 stundas vai pat vairāk. Tas būtiski paildzina lampu nomaiņas intervālus, kas ir ērti un ekonomiski izdevīgi.
  3. LED ierīces ir kompaktas un var viegli iebūvēt dažādos apgaismojuma ierīcēs.
  4. Augsts spilgtums un gaismas kvalitāte. Apgaismojums spoži spīd un nodrošina augstas kvalitātes krāsu reprodukciju. Turklāt lampas ļauj mainīt krāsu temperatūru, radot dažādas atmosfēras.
  5. Momentāna ieslēgšana. Gaismekļi nekavējoties ieslēdzas, nav nepieciešams iepriekšējs sasilšana vai mirgošana, kas padara tos ideālus situācijām, kur nepieciešama nekavējo apgaismojumu.
  6. Ekoloģiski draudzīgas. Ierīces nesatur kaitīgas vielas, piemēram, dzīvsudrabs vai svins, kas parasti tiek izmantoti citās lampās. Tām ir zems oglekļa dioksīda izmešu līmenis, kas padara tās drošas.
  7. Vibrāciju un triecienizturība. Spuldzes nav jutīgas pret mehāniskiem triecieniem un sprieguma svārstībām, kas padara tās uzticamākas un izturīgākas pat stiprās vibrāciju vai triecieniem apstākļos.

Mūsu komanda veica nelielu eksperimentu, kur ir skaidri redzams, kā labai LED spuldzei jādarbojas.

Piemērs pareizai LED spuldzes darbībai.

Ja vēlaties pasūtīt LED spuldzes no Spectrum uzņēmuma, tad dodieties uz saiti šeit.