LED apgaismojuma organizācija mājās, birojā vai uz ielas – no projekta līdz testēšanai

Kompetenti izprojektēta apgaismojuma sistēma – garantija tam, ka telpās vienmēr būs mājīgi. Kad apgaismojums tiek variēts tai vai citai zonai, nebūs grūti dot minimālistiskam interjeram dinamiku, organizēt dekoratīvo nišu apgaismojumu, atbrīvoties no “tumšajiem stūriem” un visbeidzot – racionāli apgaismot katru biroja darba vietu.

Šobrīd pirmaja vietā izvirzās LED apgaismojums – gaismas diodes, kuras pārspēj kvēlspuldzes ekonomijas ziņā, jo patērē enerģiju nevis siltuma izstarošanai, bet gan pārveido to gaismas plūsmā.

Ielu apgaismojums izmanto visas inovatīvās led-tehnoloģijas, nodrošinot kvalitatīvu redzamību atklātajās autostāvvietās, gājēju zonās. Tā izmantošana ir aktuāla radot ekskluzīvus privātos interjerus – tai skaitā, pateicoties gaismas avotu kompaktumam, kurš ļauj tos uzstādīt mēbeļu fasādēs un kāpņu margās.

LED apgaismojums – priekšrocību uzskaitījums:

  • Ilgstošs darbības laiks (līdz 50000 stundām).
  • Nodilumizturība pret biežu ieslēgšanu/izslēgšanu.
  • Vienmērīgas gaismas plūsmas nodrošināšana (bez mirgošanas).
  • Nav ultravioletā, infrasarkanā starojuma, ugunsdrošas, ir iespēja utilizēt bez speciāliem piesardzības pasākumiem.
  • Krāsu varianti – apgaismojums var būt silts (gaiši dzeltens guļamistabai un bērnistabai), auksts (virtuvei un vannas istabai), neitrāls (kabinetam), vienkrāsains vai mainošs savu krāsu (nepieciešams uzstādīt speciālu kontrolleri).

Racionāli būs iegādāties apgaismojuma ierīcēm speciālus LED gaismekļus, kuros jau uzstādīti barošanas avoti un radiatori, kas nodrošina optimālu temperatūru un mitrumu LED elementu darbībai.

Gaismas diodes var izmantot, lai radītu neparastas interjera apgaismojuma kompozīcijas – izmantojot lokālus gaismekļus telpās, kā arī laternas, prožektorus un lentas ielu un teritoriju, kas atrodas blakus mājai/birojam, apgaismojumam.

Ekskluzīvs LED apgaismojums ar projekta izstrādi

Pirms iekārtot apgaismojuma sistēmas ar gaismas diožu izmantošanu, notiek projektēšanas darbi ar elektrotīkla pielāgošanu, kurus Jūs varat uzticēt veikt kompānijai Spectrum. Mums ir daudz tipveida izstrāžu, no kurām katra var kļūt par pamatu lielāka mēroga vai kvalitatīvi atšķirīgai gaismas kompozīcijai.

Darbus, pie apgaismojuma risinājuma radīšanas, kas ietver vairākas līnijas ar dažāda veida gaismekļu izmantošanu, mēs uzsākam ar objekta izpēti. Projektā noteikti tiek iestrādātas elektroenerģijas taupības perspektīves.

Pēc tam, kad Jūs apstiprināsiet projektu, mēs saskaņosim ar Jums materiālu un atbilstošās kvalitātes komplektējošo detaļu iegādi, kā arī noteiksim montāžas un testēšanas termiņus.