LED apgaismojums – XXI gadsimta inovācijas

Gaisma ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Tā cilvēkam ir vajadzīga ne mazāk kā skābeklis vai ūdens, tāpēc ielu apgaismojums uztrauc ikvienu privātmājas, biroja vai zemes gabala īpašnieku. Cilvēki ir izdomājuši daudzus veidus, kā apgaismot apkārtējo telpu, taču vismūsdienīgākais un efektīvākais ir LED apgaismojums.

LED apgaismojums

Mūsdienīgās tehnoloģijas ir panākušas to, ka apgaismojums izvirzās jaunā līmenī. Gaismas diodes ir ideāls aizvietotājs visiem novecojušo lampu tipiem un tam ir vairāki iemesli:

  • Ekonomiskums
  • Ilgmūžība.
  • Efektivitāte.
  • Estētiskums.

Šī tehnoloģija ļauj patērēt elektroenerģiju daudz efektīvāk, nekā to darīja tehnoloģiskie senči. Gaismas diodes patērē to daudzas reizes mazāk, turklāt nodrošinot labāku rezultātu.

Bez tam, LED apgaismojums kalpo daudzas reizes ilgāk, neka cita tipa lampas. Tas ir izturīgāks pret straujiem sprieguma kritieniem un ilgstošu, nepartrauktu darbību, kā arī dažādiem apkārtējās vides apstākļiem. Un vēl tas ļauj izveidot neparastas kompozīcijas, kuras papildus galvenajai funkcijai pilda arī dekoratīvo.

Kā izdarīt pareizo izvēli

Mūsdienīgās tehnoloģijas ļauj radīt ielu apgaismojuma sistēmas, kuras būs efektīvas, ekonomiskas, turklāt būs lieliski piemērotas mājas, parka dizainam vai biroja ēkai.

Kāpēc LED apgaismojums ir pareizā izvēle ielām? Tāpēc, ka tas:

  • Risina savu uzdevumu labāk nekā jebkurš cits.
  • Labi iekļaujas jebkurā dizainā un veic estētisko funkciju.
  • Ātri un viegli uzstādāms jebkurā būvniecības etapā.
  • Ilgi kalpo un neprasa biežu lampu nomaiņu.

Atsevišķa priekšrocība ir iespēja kontrolēt apgaismojumu reālajā laika režīmā. Intensitāte, virziens, krāsa – vajadzības gadījumā var mainīt visu, ko vien vajag.

Ja nepieciešams liela mēroga ielu apgaismojums, tad šo sistēmu priekšplānā izvirzās rentabilitāte un racionalitāte. Plašais funkciju, tādu kā kustību sensori un tālvadības sistēmas, spektrs ļauj izmantot apgaismojumu efektīvi.

Kompānija Spectrum jau vairāk nekā 18 gadus nodarbojas ar mūsdienīgu gaismas risinājumu izstrādi un ieviešanu. Mūsu speciālistiem ir milzīga darba pieredze dažādos apstākļos.

Mēs varam piedāvāt tipveida risinājumus dažādās situācijās vai arī izstrādāt unikālu apgaismojuma sistēmas projektu. Mūsu pamata pieeja darbam – ir vēlme censties izpildīt visas iepriekš minētās apgaismojuma īpašības.

Mūsu darba rezultāts ir nevis vienkārši apgaismojums, bet gan pilnvērtīga apgaismojuma sistēma, kura atbilst visām prasībām un lieliski iekļaujas apkārtējā dizainā.