LED gaismas spuldžu apgaismojums virtuves skapīšiem

Lai virtuvē būtu komfortabli gatavot un baudīt maltītes, nepieciešams organizēt spilgtu apgaismojumu visās galvenajās zonās. Vispraktiskākais risinājums būs LED apgaismojuma tehnoloģijas. Šādus gaismas ķermeņus ir iespējams izvietot tieši zem skapīšiem, lai apgaismotu pašas darba zonas. Ar to palīdzību jūs varēsiet ietaupīt uz jaudīgām spuldzēm, kuras apgaismo visu virtuvi. Turklāt šādā gadījumā uz galdiem gatavošanas laikā nekritīs ēna, un jūs visu redzēsiet skaidri un detalizēti.

Kompānija Spectrum piedāvā augstas kvalitātes LED gaismas spuldzes, kuru ražošanā izmantotas inovatīvas tehnoloģijas. Mūsu gaismas ķermeņi lieliski iederēsies jūsu virtuvē un iepriecinās jūs ar vienmērīgu un spilgtu gaismu.

Spectrum piedāvāto LED gaismas spuldžu priekšrocības

LED apgaismojuma tehnoloģijas ir vismūsdienīgākais apgaismojuma risinājums, kuru jūs varēsiet izvēlēties. Mūsu gaismas ierīces atšķiras ar šādām īpatnībām:

  • Ekonomiskums. Šāds apgaismojums prasa daudz mazāk elektroenerģijas, nekā tradicionālās spuldzes. Turklāt gaismas diožu kalpošanas laiks ir ilgāks;
  • Estētiskums. Vienmērīga un spilgta gaisma izskatās stilīgi un mūsdienīgi. Inovatīvas tehnoloģijas ļauj izgatavot gaismas ķermeņus praktiski jebkurās formās un izmēros;
  • Augsta kvalitāte. Spectrum izmanto tikai labākos materiālus un pievērš pastiprinātu uzmanību salikšanas kvalitātei. Tādēļ jūs saņemsiet labākos gaismas ķermeņus, kuri iederēsies jebkurā interjerā.

LED gaismekļi ir visai vienkārši montāžā. Piemēram, ja jūs izmantojat gaismas diožu lenti virtuves skapīšiem, būs pietiekami nolīmēt plēvi un iestiprināt gaismekli skapīša apakšā. Šāds apgaismojums patērēs 2-3 reizes mazāk elektroenerģijas, nekā luminiscētais risinājums, un 7 reizes salīdzinājumā ar tradicionālajām kvēlspuldzēm.

Ir pieejamas spuldzes ar iespēju mainīt apgaismojuma krāsu RGB paletē. Standarta modeļi izstaro tīri balto gaismu. Tajā jūs spēsiet redzēt visu, kas notiek virtuvē, un gatavot bez jebkādām grūtībām. Smalkas slaidas līnijas ar vienmērīgu gaismu rada virtuvē omulīgu un patīkamu atmosfēru, piesaistot uzmanību tikai svarīgākiem elementiem.

Neatkarīgi no jūsu virtuves stila LED gaismas spuldzes harmoniski iederēsies tur, akcentējot uzmanību tikai uz svarīgiem elementiem. Jūs varat gan pieslēgt LED apgaismojumu galvenajai elektrobarošanas līnijai, gan arī izgatavot atsevišķus ieslēgšanas/ izslēgšanas blokus uz baterijām.