LED sloksnes dizains un dekors dzīvoklī

LED sloksnes - tas ir lielisks veids, kā piešķirt Jūsu dzīvoklim elegantu un mūsdienīgu izskatu. Tās var izmantot dažādu apgaismojuma efektu un interjera dekorēšanai.

Piedāvājam iepazīties ar dažām idejām, kas ļaus izmantot LED sloksnes dzīvokļa dizainam un dekorēšanai:

  • Sienas un griestu izgaismošana. Uzstādiet LED sloksnes gar sienām vai uz griestiem, lai radītu "zvaigžņotas debess" vai "lidojošu putekļu" efektu. Tas Jūsu interjeram piešķirs gaisīgu un romantisku noskaņojumu.
  • Mēbeļu izgaismošana. Izmantojiet sloksni plauktu, galdu, naktsgaldiņu, virtuves skapīšu utt. izgaismošanai. Tas piešķirs Jūsu mēbelēm un istabai mūsdienīgu un stilīgu izskatu.
  • Grīdas izgaismošana. Uzstādiet loksni pa grīdas perimetru, lai piešķirtu mirdzošas grīdas efektu. Tas izskatīsies skaisti tumšās istabās vai telpās, kur ir vājš apgaismojums.
  • Logu izgaismošana. Uzstādiet LED loksnes uz loga rāmja vai aizkaru stangas, lai izveidotu patīkamu izskatu un piesaistītu uzmanību logiem.

LED apgaismojums tiek izmantots virtuvē, lai izgaismotu darba zonu, balkonā vai terasē, lai izveidotu romantisku gaisotni, kā arī skapjos un garderobes telpās, lai izveidotu ērtu apgaismojumu.

LED apgaismojuma priekšrocības

  1. Energoefektivitāte – gaismas diodes patērē māk enerģijas, nekā tradicionālie gaismas avoti. Tas ļauj samazināt elektroenerģijas izmaksas un samināt elektrotīkla noslogojumu.
  2. Ilgmūžība. Vidēji LED lampa kalpo apmēram 50 000 stundas, kas ir apmēram 5-6 gadi nepārtrauktas darbības.
  3. Maz siltuma un ultravioleto staru. LED apgaismojums praktiski nesasilst, tāpēc tas ir droši lietojams un samazina ugunsgrēka izcelšanās risku. Lampas neizstaro ultravioleto gaismu, tāpēc tās ir lieliski piemērotas ziedu veikalu, muzeju un citu vietu apgaismošanai, kur ultravioletie stari var sabojāt priekšmetus vai eksponātus.
  4. Ekoloģiskā drošība. LED lampas nesatur bīstamo dzīvsudrabu, kas atrodas dienasgaismas spuldzēs.

Spectrum uzņēmums, kurš specializējas mūsdienīga apgaismojuma risinājumu izstrādē un ieviešanā, kas apvieno energoefektivitāti ar estētisku apgaismojumu. 18 gadu darbības laikā mēs esam formulējuši savu misiju – piedāvāt katram klientam vispiemērotāko un efektīvāko risinājumu. Mūsu komandai ir padziļinātas zināšanas apgaismojuma tehnoloģiju, dizaina un psiholoģijas jomā. Mēs cenšamies palīdzēt klientiem izdarīt pareiza un efektīva produkta izvēli. Mēs pievēršam uzmanību inovācijām apgaismojuma jomā un vienmēr esam gatavi ieviest jaunākās tehnoloģijas mūsu projektos.