LED spuldzes un citi uzņēmumu energoefektīvā apgaismojuma veidi

Jau sen ir pagājuši tie laiki, kad summas par elektroenerģiju, ko piestādīja uzņēmumiem, bija niecīgas. Šobrīd komunālo rēķinu apmaksa sastāda būtisku izdevumu daļu, mūsdienīgo organizāciju vairākumam. Taču, Latvijas kompānijas Spectrum darbinieki zina, kā var samazināt tēriņus un ieviest uzņēmumā energoefektīvo apgaismojumu. Dažreiz, lai panāktu būtisku starpību, pietiek tikai ar tehnoloģisko inovāciju ieviešanu: izmantojot LED spuldzes parasto kvēlspuldžu vietā, vai arī izmantojot efektīvas optiskās shēmas.

Problēmas aktualitāte

Pēdējā laikā elektroenerģijas rēķini pieaug ne tikai tāpēc, ka aug tarifi. Ierīču, kuras darbina elektrotīkls, kļūst aizvien vairāk. Sīkrīki, sadzīves tehnika, datori un klēpjdatori – tie visi prasa uzlādi, barošanas jaudas. Elektrotīkla slodze palielinās arī tad, kad tiek neracionāli izmantots apgaismojuma dizains – piemēram, daudzi gaismas avoti ar kvēlspuldzēm.

Energoefektīvais apgaismojums un LED spuldzes – tā ir mūsdienu nepieciešamība. Protams, kvēlspuldze pirms daudziem gadiem radīja revolūciju pasaulē. Taču, šobrīd tas ir novecojis aprīkojums, kuru nevajadzētu izmantot modernajos uzņēmumos. LED gaismas avots – šodien ir pamatotāks vairāk nekā jebkad agrāk.

Energoefetīvais apgaismojums un tā priekšrocības

Komercobjektos strādā desmitiem un pat simtiem darbinieku. Katru dienu šurp atnāk arī daudzi apmeklētāji. Protams, tas viss prasa uzstādīt papildus gaismas avotus, kas nodrošinātu komfortablu vidi visiem, kas atrodas uzņēmumā.

Optimāli un praktiski gaismas risinājumi katrai šādai organizācijai – tā ir LED tehnoloģiju ieviešana. Tām ir vairākas būtiskas un nenoliedzamas priekšrocības:

  • Ilgmūžība: iekārtas, kuras pārdod mūsu lampu veikals, kalpo 20 reizes ilgāk nekā standarta ierīces.
  • Apgaismojuma avotu un ierīču spilgtums ar zemākām elektroenerģijas izmaksām: LED spuldzes projecē gaismu, kas atbilst 60 vatu kvēlspuldzei, izmantojot tam 10 reizes mazāk elektroenerģijas.
  • Apgaismojuma dizains tiek uzlabots izmantojot LED tehnoloģijas. Izmantojot LED spuldzes iespējams veikt telpu zonējumu, efektīvi pārvaldot apgaismojumu.

Ja Jūs, kā uzņēmuma īpašnieks, izlēmāt, ka objektā nepieciešams energoefektīvs apgaismojums, kompānijas Spectrum darbinieku izstrādātie gaismas risinājumi būs oriģināli un lēti.