Mūsdienīgs dzīvokļa apgaismojums

Pasūtiet mūsdienīgu dzīvokļa apgaismojumu kompānijā Spectrum

Mūsu firma nodarbojas ar konkrētajam objektam optimizēto gaismas diožu apgaismes sistēmu projektēšanu un izveidi atbilstoši lietotāja vajadzībām, prasībām un vēlmēm. Kompānija sniedz pakalpojumus privātpersonām un komerciālām struktūrām. Iespējams pasūtīt apgaismojums mājai, dzīvoklim, birojam, tirdzniecības vietai, noliktavas, ražošanas telpām utt. Firmas birojs atrodas Rīgas pilsētā. Pasūtīt mūsdienīgu gaismas diožu apgaismojumu pie mums var jebkurš klients no Latvijas.

Mūsdienīgo gaismas diožu apgaismes sistēmu īpašības un priekšrocības

  1. Ilgs kalpošanas laiks. Gaismas diodes var funkcionēt 100 000 stundu laikā pēc kārtas.
  2. Zems elektriskās enerģijas patēriņš. Diožu darbībai ir nepieciešams 7 reizes mazāk elektrības salīdzinājumā ar kvēlspuldzēm.
  3. Cilvēka acij optimālais gaismas starojums. Krāsu pārraides indekss ir maksimāli pietuvināts dabiskajai saules gaismai.
  4. Augsts gaismas plūsmas jaudas līmenis. Veido 50-100 lūmeni uz 1 W.
  5. Ekoloģiskums. Gaismas diožu spuldzes nesatur toksiskas, cilvēka un apkārtējai videi kaitīgas vielas.
  6. Izturīgums. Gaismas diožu spuldžu drošums. Augsts izturīguma līmenis pret mehāniskiem bojājumiem.

Gaismas diožu apgaismes sistēmas no kompānijas Spectrum nodrošinās optimālu apgaismojuma līmeni jebkurā telpā

Firmas darbinieki vispirms veic telpu izpēti, precizē klientam, kādā nolūkā viņš plāno tās izmantot. Vēlāk tiek veikta projekta izstrāde. Istabās var tikt paredzēta visas teritorijas, kā arī noteikto vietu apgaismošana. Gaismas ķermeņi var tikt izvietoti pie griestiem, sienām. Firmas darbinieki ievēro logu aiļu atrašanās vietas, vidējo gaismas līmeni, kura ienāk telpā caur tām.

Izveidojot mūsdienīgas gaismas diožu apgaismes sistēmas, mēs neaizmirstam arī par istabas interjeru. Lampas un pārējie elementi harmoniski kombinēsies ar apkārt esošo vidi.

Izdevīgums un priekšrocības, pasūtot pie mums

Nodarbojamies kvalitatīvas, drošas, ilgtspējīgas, nekaitīgas apgaismes sistēmas ierīkošanu par nelielu cenu un uz izdevīgiem nosacījumiem. Firma ātri reaģē uz pieteikumiem. Apgaismojuma izveide tiek īstenota, ņemot vērā visas klienta vēlmes, pēc pilnas projekta saskaņošanas. Ierīkošanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvie materiāli un komplektējošie, kuri labi sevi parādījuši ekspluatācijas procesā.