Parka apgaismojuma noteikumi

Mūsdienīgās tehnoloģijas ir ļāvušas pārvērst gaismas avotus mākslas darbos. Tiem ir unikālas formas, izstaro gaismu ar dažādu temperatūru un pateicoties tam kļūst par jebkuras istabas rotājumu, kā arī noderēs kā parku un ielu apgaismojums. Spuldžu daudzveidība ļauj izvēlēties variantu, kurš būs piemērots jau izstrādātam projektam.

LED gaismas spuldzes iedalās vairākās kategorijās pēc trim kritērijiem:

  1. Led gaismas spuldžu veids, ko izmanto gaismas izstarošanai.
  2. Konstrukcijas veids, no kura ir atkarīga iespēja uzstādīt spuldzi tajā vai citā gaismeklī.
  3. Spuldzes cokola veids, pēc kura jāvadās pērkot rezerves spuldzes.

Atšķirības starp gaismas diodēm

Atkarībā no tā, kādu gaismas starojuma veidu Jūs vēlaties saņemt, var izvēlēties starp diviem kristālu atrašanās vietas variantiem.

Pirmais – tas ir klasiskais SMD. Spuldzēm ar šādām LED ir dažāds ārējais izskats, caurspīdīgu vai matētu difuzoru dēļ. Pirmajā gadījumā var ieraudzīt, ka iekšpusē uzstādīta “kukurūza”, sastāvoša no detaļām, kuras vērstas visos virzienos. Matētajām ir klasisks dizains, un iekšpusē ir plāksne, uz kuras gaismas avoti ir izkliedēti tādā pašā veidā.

Savādāk darbojas spuldzes, kuras strādā uz COB-kristāliem. Lai optimizētu izstarotās gaismas izplatīšanos, gaismas diodes tiek izvietotas uz vienas plāksnes tik tuvu viena pie otras, ka ar acīm nav iespējams pamanīt atsevišķus kristālus. Tas ļauj izveidot kompaktus, un tai pat laikā jaudīgus gaismas avotus. Parasti šo tehnoloģiju izmanto, kad nepieciešams ielu LED apgaismojums, taču nesen to sāka izmantot arī plakanās lustrās, jo tas ļauj samazināt to platību un pievērst lielāku uzmanību dekoratīvajai sastāvdaļai.

Pateicoties šī vierziena nepārtrauktai attīstībai, ar katru dienu parādās aizvien vairāk inovatīvāku variantu, kas aizstāj tādas novecojušas apgaismojuma organizācijas metodes, kā parku apgaismojums, mājas, dzīvokļa un biroja apgaismojums. Savlaicīga pāreja uz tehnoloģiskajiem jaunumiem ļauj ietaupīt un papildus izrotāt interjeru.

Mūsu kompānija izstrādā un īsteno mūsdienīgus risinājumus gan ielām, mājām, dzīvokļiem, gan arī tādus kā – parku arhitektoniskais apgaismojums. Lai visu to pasūtītu, sazinieties ar mums ērtā Jums veidā: +371 67 416 841 vai spectrum@spectrum.lv.