Parks un laukumi apgaismojums

Parku un laukumu projektēšanā tiek pievērsta uzmanība ne tikai ainavu organizācijai un attīstītai infrastruktūrai, bet arī efektīvai apgaismojuma sistēmas realizācijai. Katru gadu pieaug apgaismojuma ierīču piedāvājums laukumiem, tās kļūst pievilcīgākas, ērtākas un izturīgākas. Modernie ražotāji ievieš kvalitatīvus komponentus tehnisko izstrāžu veidošanā, kas palīdz radīt ērtas un funkcionālas ierīces. Arhitektūras apgaismojums parkos arvien biežāk tiek veikts, izmantojot enerģijas efektīvas sistēmas.

Apgaismojums parkiem ar LED gaismām piedāvā vairākas priekšrocības, kas padara tās par priekšroku ārējam apgaismojumam:

  1. Energoefektivitāte: LED lampas patērē daudz mazāk elektrības salīdzinājumā ar citiem lampu veidiem pie tādas pašas gaismas izlaides.
  2. Ilgs darbības laiks. LED pārspēj fluorescējošās gaismas desmitkārt un spuldzes pie izmantošanas ilguma 50 reizes.
  3. Elastība krāsu temperatūras un gaismas nokrāsas izvēlē. LED gaismas ļauj iegūt dažādas krāsas un gaismas nokrāsas, padarot tās universālas dažādām situācijām un noskaņojumiem.
  4. Drošība. LED nesadalītās kaitīgas vielas vai starojuma, kas var būt kaitīgi cilvēkam vai apkārtējai videi.
  5. Regulējama spilgtums. Pateicoties iespējai regulēt gaismas jaudu ar dimmeri, LED ļauj regulēt apgaismojumu pēc saviem ieskatiem.
  6. Ietaupījums uz gaismekļiem. LED nav nepieciešami reflektori vērsta starojuma radīšanai, kas ļauj ietaupīt uz gaismekļiem.
  7. Apgaismojuma sistēmas viegla apkope un integrēšana. LED viegli uzturēt un var tikt pieslēgtas vienotai apgaismojuma vadības sistēmai.

Uzņēmums Spectrum specializējas modernu gaismas risinājumu izstrādē un ieviešanā, nodrošinot enerģijas efektīvu un estētisku apgaismojumu. Vairāk nekā 18 darba gados mēs esam noteikuši savu misiju - piedāvāt vispilnīgākos un efektīvākos risinājumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām. Mūsu komanda apvieno dziļas produktu tehniskās zināšanas, dizaina un psiholoģijas, lai radītu unikālus risinājumus. Mēs arī cenšamies palīdzēt mūsu klientiem izvēlēties praktiskus un efektīvus produktus. Mūsu pieredze un zināšanas var būt noderīgas gan sadarbībā ar arhitektiem, dizaineriem un būvniecības uzņēmumiem, gan ar privātpersonām. Mēs arī īpaši uzmanīgi sekojam gaismas jomā notiekošajām inovācijām.