Pašas pieprasītākās spuldzes

Katrs dizaineris jums teiks, cik svarīga ir gaisma – gan mākslīgā, gan dabīgā stilīga, oriģināla un dārga interjera veidošanā. Gaisma var radīt izmaiņas it visā – pārvērst istabu gaišu, mājīgu, sarežģītu, intīmu vai svinīgu. Laiki, kad pietika vienīgi ar lustru, galda lampu un stāvlampu – sen pagājuši, mūsdienu interjeru dizainam nepieciešams izvietojuma un intensitātes ziņā daudzveidīgāks apgaismojums.

Gaismas tehnikas ražotāji piedāvā plašu lampu un komplektējošo gaismas elementu asortimentu dažādās cenu kategorijās, un pastāvot daudziem elektrības pievienošanas punktiem dzīvoklī vai birojā, nav vērts ekonomēt uz elektrības apgaismojuma kvalitātes rēķina, bet gan priekšroka jādod pazīstamai un drošai kompānijai, piemēram, Vossloh-Schwabe GmbH. Pašlaik tā ir vieno no lielākajām komplektējošās gaismas tehnikas ražotājām, kas piedāvā lampu patronas, gaismas diožu ierīces, transformatorus, slēdžus un daudz cita. Iegādājoties šīs firmas produkciju, jūs varat būt droši par tās augsto kvalitāti un kalpošanas ilgumu.

Taču viena lieta ir izveidot kvalitatīvu pamatu apgaismojuma ierīkošanai, otra – turpmāk tai ir jāseko līdzi, jārūpējas par tās nepārtrauktu darbību un jānodrošina ar komplektējošiem elementiem – nepieciešamības gadījumā jānomaina spuldzes.

Lai spuldžu maiņa jums nekļūtu par ikdienas nodarbi vai hobiju, ir jāizmanto arī vienīgi kvalitatīva produkcija. Firmas sertificēta spuldze ar labiem tehniskajiem rādītājiem nesagādās jums nekādas problēmas, bet gan kalpos ilgi un ieekonomēs jums ne mazumu elektrības.

Vispieprasītākās spuldzes patērētāju vidū pašlaik ir:

  • Spuldze Philips CDM-T 70W – gāzizlādes spuldze (dienasgaismas), kurai ir ļoti spilgta gaisma un tā kalpo vitrīnu apgaismošanai;
  • Nātrija spuldzes ar cokolu GX12 – tām piemīt augsta gaismas padeve un tās var izmantot veikalos vai lielās telpās;
  • Halogēnā spuldze PAR20 ar parabolisku alumīnija atstarotāju ļauj imitēt dabisku gaismu un ir ideāli piemērota mēbeļu, nišu izgaismošanai u.c. Šis spuldzes tips ir piemērots praktiski visiem gaismekļiem, kuri atrodami mūsdienu gaismas tehnikas tirgū;
  • Gaismas diožu spuldze E40 paredzēta apgaismojuma uzlabošanai. Gaismas diožu spuldzes – tas ir novatorisks risinājums gaismas tehnikas pasaulē, ar tām jūs aizmirsīsiet, kas ir spuldzīšu nomaiņa. Atkarībā no jaudīguma, gaismas diožu spuldzes ir pielietojamas gan dzīvojamajās, gan arī sabiedriskajās telpās.
  • Luminiscences spuldzes T4 un T5 – tās ir dienas gaismas spuldzes ar standarta gaismas padevi, kas var būt no balta toņa līdz aukstai dienas gaismai. Tās nodrošina spilgtu un ekonomisku apgaismojumu, var tikt izmantotas dzīvojamajās, gan arī sabiedriskajās telpās.