Profesionālais mājas apgaismojums

Mūsdienu gaismas ķermeņi privātmājām un dzīvokļiem – tas ir daudz vairāk, nekā vienkārši mājas, dzīvokļa vai zemesgabala apgaismojums. Apgaismojuma projektos šodien tiek demonstrēta pašizpausme, psiholoģiskais noskaņojums, cilvēku dzīves uzdevumi un nostāja. Tas viss pārvēršas par individuālo privātmājas apgaismojumu dažādu gaismas ķermeņu, gaismas intensitātes veidā.

Daudzi zina, ka vispraktiskākie, ekonomiskākie un pievilcīgākie mūsdienīgi gaismekļi ir izveidoti uz LED tehnoloģijas bāzes. Gaismas diodes ļauj ne tikai ekonomiski lietot elektroenerģiju, bet arī ir slavenas ar ilgu kalpošanas laiku un drošumu. Šādas ierīces ievērojami palielina gaismas dizaina iespējas; tiem var būt mazi gabarīti un spēja iederēties jebkurā telpā, netraucējot krāsu uztverei. Tie kalpo daudz ilgāk, nekā pārējo tipu spuldzes.

Gaismas risinājumi mājām un dzīvokļiem

Mēs izstrādājam apgaismojuma risinājumus privātmājām, un katru projektu atšķir šādas priekšrocības:

  • estētisks dizains

Mūsdienu tehnoloģijas un apgaismojuma dizains ļauj realizēt jebkuras ieceres, ņemot vērā mūsu pasūtītāju vēlmes. Mums ir profesionāļu kolektīvs, kurš specializējas dzīvojamo un komerciālo telpu apgaismojuma jomā. Tas ļauj mums ātri izpildīt jebkura sarežģītības līmeņa uzdevumus;

  • ekonomija

Mūsdienīgs LED apgaismojums ietaupa jūsu finanšu līdzekļus kopš iegādes brīža, kā arī ilgstošas ekspluatācijas laikā;

  • kvalitāte

Apgaismojuma risinājumu realizācijai mēs izmantojam drošus materiālus un vadošo ražotāju komplektējošos.

Ko piedāvā kompānija Spectrum

Mūsu kompānija specializējas mūsdienīgo gaismas risinājumu izstrādē un ieviešanā, nodrošinot energoefektīvo un dekoratīvo apgaismojumu. Vairāk kā 18 gadu darba gaitā esam uzkrājuši lielo pieredzi, iekarojuši labu reputāciju. Ar mums sadarbojas dzīvokļu, māju, komercobjektu īpašnieki. Visām uzstādāmajām gaismas ierīcēm mēs varam uzrādīt sertifikātus, kuri apliecina produkcijas atbilstību pasaules standartiem un normām.

Mūsu risinājumi ir profilēto tehnisko zināšanu kopums apgaismojuma dizaina un psiholoģijas jomā. Izņemot minēto, mūsu menedžeri vienmēr palīdz klientiem izvēlēties optimālāko apgaismojuma risinājumu mājai. Mēs dodam garantiju mūsu speciālistu izpildītajiem projektiem. Jebkura sarežģītības līmeņa pasūtījumus mēs izpildām iepriekš ar pasūtītāju apspriestajos termiņos.