Gaismas risinājumi biznesam

Kvalitatīva gaisma – ne tikai praktiska nepieciešamība jebkuram biznesam, bet bieži īpašas komandas gaisotnes un korporatīvās kultūras daļa.
  • Drošums

    Tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli un komplektācijas ar garantiju.

  • Ekonomiskums

    Ekonomiski risinājumi uz LED-tehnoloģiju pamata peļņu nesoša biznesa labākajās tradīcijās.

  • Praktiskums

    Kvalitatīvs apgaismojums visās telpas zonās.

Spectrum – tāds apgaismojums, kāds jums vajadzīgs

Gaismas risinājumus biznesam nav iespējams pakļaut vienotam unificētam kvalitātes standartam. Ja biroju apgaismojums izvirza vienas prasības gaismai, tad veikali, moli un administratīvās vai sabiedriskās ēkas ir pilnīgi citas; bet parki, ielas un arhitektūras objekti – trešās.

Mūsu kompānija ir izstrādājusi virkni tipveida risinājumu, kas paredz dažādus gaismas dizainus, apgaismojuma jaudas un elektroenerģijas ekonomijas attiecību, dažādu gaismas avotu izmantošanu – no lampiņām līdz gaismas diodēm. Katrs tipveida projekts var tikt paplašināts, papildināts ar jaunām opcijām vai arī samazināts. Sistēma var tikt projektēta “no nulles”.

Kompānija Spectrum jau sen sev izvirzījusi darba prioritātes un uz to pamata izveidojusi savas attīstības stratēģiju. Mūsu biznesa centrālais elements ir klients un viņa profesionālie pieprasījumi. Mēs vienmēr cenšamies realizēt katru projektu nedaudz labāk, nekā tas ir iespējams.

Spectrum speciālisti pēta visas objekta detaļas un tikai pēc to izvērtēšanas projektē un instalē apgaismojuma sistēmas. Vērā tiek ņemtas visas mazākās detaļas, ieskaitot arī gaismas v un perspektīvo elektrības ekonomiju.

Labākais mūsu darba rādītājs - rezultāts!

Uzrakstīt mums

Atstājiet savu kontaktinformāciju un mēs ar jums sazināsimies

Lūdzu, apstipriniet, ka neesat robots