Spectrum – gaišu ideju kompānija

Mēs kompānija Spectrum – izstrādājam un ieviešam mūsdienīgus gaismas risinājumus energoefektīva un estētiska apgaismojuma izveidē. Vairāk kā 18 gadus ilgstošā darbā mēs esam izkristalizējuši sev misiju – maksimāli pilnīga un efektīva uzdevumu risināšana, ko mums izvirza klients.

Mūsu risinājumi – produkta dziļas tehniskas pārzināšanas, dizaina un psiholoģijas apvienojums. Bez tam, mūsu mērķis ir palīdzēt klientam veikt vispraktiskāko un rezultatīvāko produkta izvēli. Mūsu pieredze un zināšanas var būt vienlīdz noderīgas partneru sadarbībā gan ar arhitektiem, dizaineriem, būvkompānijām, kā arī privātajiem klientiem. Ar sevišķu vērību mēs attiecamies pret inovācijām apgaismojuma jomā.

Sasniegt īpašus rezultātus, kas nebija ne mazākajā mērā gūstami pirms 10 gadiem, mums ļauj risinājumi, balstīti uz LED-tehnoloģiju pamata. Uz to pamata izveidotās gaismas diodes un sistēmas dāvā brīnišķīgas elektrības ekonomijas, sevišķi kompaktu apgaismes moduļu instalēšanas iespējas, paverot praktiski neierobežotas iespējas dizainā un krāsu risinājumos.

Spectrum – aktīvs tirgus dalībnieks. Mūsu struktūrā darbojas profesionāla grupa, kurai ir apgaismojuma projekta izstrādes pieredze no “0”, kā arī spēj iesaistīties jebkurā projektēšanas vai būvniecības darba posmā.

Ja jums ir nepieciešams patiešām kvalitatīvs un komplekss apgaismojuma jautājuma risinājums, kompānijā Spectrum ir labākais risinājums!

Uzrakstīt mums

Atstājiet savu kontaktinformāciju un mēs ar jums sazināsimies

Lūdzu, apstipriniet, ka neesat robots